Mustafa Sandal, eşi Melis Sütşurup'un doğum gününü sosyal medyadan aşk dolu bir paylaşımla kutladı.

İki çocuğunun annesi Sırp şarkıcı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018'de sona eren Mustafa Sandal, ikinci kez evlendi.

sandal-1

Sandal, geçtiğimiz şubat ayında aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreniyle evlilik yolunda ilk adımı attığı Melis Sütşurup ile 3 Haziran’da İtalya'nın başkenti Roma’da nikah masasına oturdu.

sandal1

Ünlü şarkıcı, son olarak Melis Sütşurup'un doğum günüsosyal medyadan kutladı.

sandal2

"Hayatıma girip beni bulmasaydın"

Sedat Peker'in iddiaları sonrası gündem oldu! İşte Buket Aydın'ın yükseliş hikayesi Sedat Peker'in iddiaları sonrası gündem oldu! İşte Buket Aydın'ın yükseliş hikayesi

Birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan Mustafa Sandal, gönderisine, "Ya doğmasaydın, olmasaydın, hayatıma girip beni bulmasaydın! Hani bazen kader gelip de yapması gerekeni yapar ya... O yüzden iyi ki doğdun, kaderime ortak oldun..." ifadelerini not düştü.

sandal3

"İyi ki.."

sandal4

Sütşurup, birkaç gün önce Roma sokaklarında çekilen fotoğraflarını Instagram hesabından "Nereden başlasam, nasıl anlatsam seni... Tek bir şey var; cümleye dökülünce anlamlı olan 'Biz...' İyi ki hayatıma, yoluma ortak oldun. Sonsuz olsun tek dileğim... 03/06/2022..." notuyla paylaşmıştı.

sandal5

sandal6