Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şaşkına çeviren olay! 60 yaşındaki Hatice Çakır programa katılarak parasını kaptırdığını söyledi. Çakır'ın emlakçı Nihat Büyüksu'nun kendisine çay içirip etkilediği, 'Abdestimi bozdun' deyip aşık ettiğini iddia etmesi sosyal medyada gündem oldu. Çakır, Nihat'ın 'Abdestimi bozdun' dediğini ve bir odaya sokarak taciz ettiğini de öne sürdü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yeni akıllara durgunluk veren bir konu işleniyor. Sunucu Müge Anlı'nın bile gördüğü onca vaka arasında şaşırıp kaldığı 'dolandırıcılık' hikayesinin kahramanları ise bu kez 60 yaşındaki Hatice Çakır ve 31 yaşındaki emlakçı Nihat Büyüksu...

Parasını ve arabalarını emlakçı Nihat'a kaptırdığını iddia ederek Müge Anlı'dan yardım isteyen Hatice Çakır, Nihat Büyüksu'nun kendisine kırmızı bir çay içirdiğini ve yanağını okşayarak 'abdestimi bozdun' dediğini söyledi.müge2

Tüm bunlardan etkilenerek genç adama aşık olduğunu belirten Çakır, tüm parasını kaptırdığını canlı yayında anlattı.
Anlattığı olay karşısında hem Müge Anlı şoke oldu, hem de konuya ilişkin sosyal medyada yüzlerce paylaşım yapıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Müge Anlı'dan emlakçı Nihat'a kaptırdığı paraları kurtarmasını isteyen 60 yaşındaki Hatice Çakır, ev almak için biriktirdiği tüm parasını 31 yaşındaki emlakçıya verdiğini söyledi.

İlk tanıştıklarında emlakçı Nihat'a 'oğlum, canım' dediğini, emlakçının da kendisine 'teyze, aney' diye seslendiğini ifade edince stüdyo şoka girdi.

Gözden kaçırmayın

AK Partili başkan'dan, kendisini eleştiren vatandaşa tehdit gibi sözler AK Partili başkan'dan, kendisini eleştiren vatandaşa tehdit gibi sözler

TÜM PARASINI VERMİŞ AMA... 

Hatice Çakır, 31 yaşındaki emlakçının çay içererek kendisini samimi davranışlarıyla aşık ettiğini, Nihat'ın "Abdestimi bozdun" dediğini ve bir odaya sokarak taciz ettiğini de öne sürdü.

Emlakçı Nihat Büyüksu ile gönül bağ kurduğunu ve çay içererek, güzel cümleler kurarak kendisine aşık ettiğini belirten Hatice Çakır, gösterilen 200 bin TL değerindeki evi satın almak amacıyla tüm parasını verdiğini ancak hala ortada bir tapu veya sözleşme olmadığını ifade etti.müge3

Hatice Çakır'ın iddiaları anlattıkça Müge Anlı'yı şoke etti. Kendisini öperek ikna etmeye çalıştığını Nihat'ın samimi davranışları sırasında "Abdestimi bozdun" dediğini aktaran Hatice, daha sonra kendisini bir odaya sokarak taciz ettiğini de öne sürdü. Müge Anlı ise "Bana öyle diyen birine bir tane çarptım mı bir de yer çarpar" dedi.

Nihat Büyüksu ise hakkındaki iddialar karşısında programa telefonla bağlanarak mahkemede çok senet olduğunu ve hala almak için uğraştıklarını iddia etti.

Hatice Çakır'ın da sadece 2 ay ödeme yapabildiğini söyleyen Nihat, her şeyi mahkemede sunduğunu da belirterek "'Git senedi al' dedim, almadı. Sonra da olaylar bu noktaya geldi" dedi. Nihat Büyüksu'nun 60 yaşındaki Hatice Çakır için 'Bu kadın bana kafayı taktı' demesi ise stüdyodakileri şoke etti.

Öte yandan Hatice hanım, Nihat'ın önce kendisine 200 bin TL değerinde bir ev gösterip sözleşme olmadan, elden belli bir miktar parasını aldığını, sonra da tapusunu istediği evin karşılığında, o evin satıldığı cevabını aldığını ve bodrum katta 120 Bin TL'lik bir ev olduğunu söyleyerek kendisine o evi vereceğini taahhüt ettiğini ileri sürdü.
Hatice Çakır, bu evi kabul ettiğini ancak yine ortada tapu ya da sözleşme olmadığını, 'Notere gidelim' dese de sürekli emlakçı Nihat'ın kendisini erteleyip oyaladığını söyledi.müge4

Programda anlattıklarıyla hem Müge Anlı'yı hem de izleyiciyi şoke eden hatice Çakır, emlakçıda içtiği çay nedeniyle Nihat'a aşık edildiğini ve parasını istemek için her hafta Nihat'ın yanına gittiğini, çay içtiği anda kendinden geçtiğini ve bu esnada özel görüntülerinin çekilerek tehdite uğradığını, Nihat'ın kendisini öperek ve samimi davranarak ikna etmeye çalıştığını ve o samimiyet arasında "Abdestimi bozdun" diyen Nihat'la arasında duygusal bir bağ kurulduğunu anlattı.

Çakır'ın bu anlattıklarının karşısında Müge Anlı'nın hem gülmemek hem de kızmamak için kendisini zor tuttuğu izleyicilerin gözünden kaçmadı. Hatice Çakır'ın anlattığı detaylara göre, emlakçı Nihat da bu aradaki duygusal bağdan faydalanıp boş bir kağıda 'Alacak verecek yoktur' yazdırıp imzalatmış. Aynı zamanda araçlarını da Nihat'a kaptırmış. Hem ortada ev yok, emlakçıya kaptırılan bir sürü para var hem de araçlar elden gitmiş.

Fakat anlatılanlar bununla da sınırlı kalmadı. Daha sonra canlı yayına telefonla bağlanan Nihat, Hatice'nin cinsel içerikli mesajlarla kendisini taciz ettiğini ve Hatice'nin kendisine aşık olduğunu söyledi.