MHP'nin resmi Twitter hesabından Süleyman Soylu hakkında daha önceki yıllarda yapılan bir paylaşım sosyal medyanın yeninden gündemine oturdu. Yapılan paylaşım Bahçeli'yi utandıracağa benziyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptıkları ve söylemleriyle kamuoyu tarafından tepki gören İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya her türlü desteği vermeye devam ederken MHP'nin resmi Twitter sayfasında daha önce yapılan bir paylaşım yeniden gündem oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunurken eski MHP'li Ümit Özdağ'a "adam yerine koymam, soroz çocuğu ve hayvandan aşağı" sözlerini sarfeden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek konuşması gerçekleştirdi.

Bu büfede tost yiyen para ödemiyor,üstüne altın alıyor: Ancak bir şart var Bu büfede tost yiyen para ödemiyor,üstüne altın alıyor: Ancak bir şart var

"PARTİSİNİ SATAN SOYSUZ"
Bahçeli'nin Erdoğan'la beraber Cumhur İttifakı'nı kurmasından sonra söylem ve ifadelerinde 180 derece değişme yaşanan MHP'de Süleyman Soylu hakkında daha önce atılan bir tweet yeniden sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

MHP'nin 2014 yılında resmi hesabından yapılan söz konusu paylaşımda Süleyman Soylu için ''partisini satan'' ve ''soysuz'' gibi sözlerin kullanıldığı görüldü.

bahceli-soysuz