Yıllar sonra fenomen diziyle ekranlara dönüyor

Bir döneme damga vuran Yılan Hikayesi'nin Kürşat karakteri Aydoğan ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna dahil oldu.

Yıllar sonra fenomen diziyle ekranlara dönüyor
banner150

ATV'de geçen hafta 4. yeni sezonuyla ekrana dönen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfler sürüyor. Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal'ın ardından usta oyuncu Tunca Aydoğan da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kadrosuna katıldı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'LA GERİ DÖNÜYOR

90'lı yıllara damga vuran dizi olan Yılan Hikayesi'nin fenomen karakteri Kürşat rolüyle hafızalara kazınan Tunca Aydoğan yıllar sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'la ekrana dönüyor.

ROLÜ YENİ BÖLÜMDE BELLİ OLACAK

Usta oyuncu son olarak 3 yıl önce yayınlanan Aşk Yeniden dizisinde rol almıştı. 51 yaşındaki oyuncunun Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki yeni rolü ise 109. bölümde belli olacak.

ÖNEMLİ PROJELERDE ROL ALDI

51 yaşındaki oyuncu, Yılan Hikayesi dışında Çaylak, Ayva Sarı Nar Kırmızı, Tutkunum Sana,Kara İnci, Her Halimle Sev Beni, Nakş-ı Dil Sultan, İffet ve Aşk Yeniden isimli projelerde rol almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.