Yeni dizi 'Maraşlı'nın kadrosu tamamlandı, çekimlerin 15 Ekim'de başlaması öngörülüyor

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolleri paylaşacağı yeni dizi Maraşlı'nın kadrosu tamamlandı. İşte Maraşlı'nın birbirinden bomba isimlerden oluşan kadrosu...

Yeni dizi 'Maraşlı'nın kadrosu tamamlandı, çekimlerin 15 Ekim'de başlaması öngörülüyor

Tims&B'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'in oturacağı ve senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı “Maraşlı” dizisinin kadrosu tamamlandı. Dizi merak ve heyecanla bekleniyor. Özellikle de Burak Deniz ile Alina Boz ikilisinin uyumunun nasıl olacağına yönelik bir heyecan var. İki ünlü ismin Kahramanmaraş'taki hayranları da heyecanla diziden gelecek haberleri beklemekte.

Yakında ATV'de izleyicisiyle buluşacak dizinin başrollerini sevilen oyuncular Burak Deniz ile Alina Boz paylaşırken dizide; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Melis İşiten, Ahmet Varlı, Abdül Süsler, Neslihan Acar ve Cemil Büyükdöğerli gibi birbirinden başarılı isimler de yer alacak.

Çekimleri 15 Ekim'de başlaması planlanan dizi Maraşlı (Burak Deniz) lakaplı bir korumanın etkileyici hikayesini anlatacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.