Yeni dizi Maraşlı'nın başrol oyuncusu kim olacak, dizi ne zaman başlayacak?

Başlayan kış sezonunda sezon finali yapan eski dizilerin yanı sıra final yapan dizilerin yerine yeni diziler ardı sıra başlıyor. Yeni başlaycak olan dizilerden biri de 'Maraşlı' dizisi olacak. Dizinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu olması bekleniyordu ancak son alınan kulis bilgisine göre bu kararın değiştiği iddia edildi.

Yeni dizi Maraşlı'nın başrol oyuncusu kim olacak, dizi ne zaman başlayacak?
banner150

Star TV’de final yaparak televizyon ekranlarına veda eden Söz dizisinin yapımcısı TİMS&B yeni dizinin hazırlıklarına son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncusu olacağı ileri sürülen Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı

DİZİ HANGİ KANALDA OLACAK?
Ünlü yapım şirketi Maraş'lının ATV'de ekranlara giriş yapacağı belirtiliyor. ATV ekranlrının yeni dizisi için başlandığı ve oyuncu kadrosunun oluşturulmaya devam edildiği öğrenildi.

MARAŞLI DİZİNİN BAŞROL OYUNCUCUSU BİLMECESİ
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından yeni projesi nedeniyle ayrılan Murat Yıldırım'ın yerine Kenan İmirzalıoğlu'na teklif götürülmesinin ardından gözler yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a döndü. Yapım şirketi ünlü oyuncu Tatlıtuğ ile görüşmelerini sürdürüyor. Fakat dizinin tam oyuncuları ise henüz ortaya çıkmadı.

MARAŞLI DİZİSİ KÜNYESİ
Tims&B yapım imzasıyla televizyon ekranlarına gelecek Maraşlı dizisini Timur Savcı ile Burak Sağyaşar yönetecek.

MARAŞLI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Maraşlı dizisinin televizyon ekranlarında ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmadı. Belli olur olmaz sitemizden duyuracağız.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.