banner232

Yargı dizisi ilk bölümüyle reytingleri patlattı, harika başladı!

Dizi hayranları için yeni bir üretim olan Yargı, bir diziden daha fazlası şeklinde yorumlanıyor. İzleyenleri ilk bölümden etkileyen dizinin ilk bölümü harika bir başlangıç yaptı.

Yargı dizisi ilk bölümüyle reytingleri patlattı, harika başladı!

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi başladı. 'Yargı' dizisinin ilk bölümü Pazar akşamı izleyenleri derinden etkiledi. Bu hikaye Sema Ergenekon'un iki yıllık emeğinin ürünü, dramatik bir hukuk hikayesi.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun oynadığı dizide kahramanların uyumu büyük beğeni topluyor.

Birçok izleyici "Soluksuz" izledim mesajı bıraktı, birçok kişi "Yargı" dizisini çok beğendiklerini belirten mesajlar bıraktı. Sosyal medyadaki bu yorumlarda dizinin oldukça popüler olduğunu görebilirsiniz. Bazı izleyiciler "Yargı'' dizisinin sezonun en iyi başlangıç ​​dizisi olarak görüyor.

İlk bölümün bu kadar sarsıcı olması ''Yargı" dizisini pazar rekabetinde oldukça popüler hale getirecek. Kahraman çiftin canlılığı ve güçlü uyumu da dizinin başarısında önemli bir etken.

Dizinin ikinci bölümü de merakla bekleniyor. Yeni dizinin ilk fragmanı yayınlandı. Gerçeği öğrendikten sonra Ceylin, derin bir şok yaşadı!

Ilgaz, Çınar’ı savunması için Ceylin’i seçmiştir. Ancak öldürülen kişinin kimliği öğrenilince Ceylin hayatının şokunu yaşar. Şimdi Ceylin bir zor bir karar vermek zorundadır.

Yargı yeni bölümüyle 26 Eylül Pazar 20.00’da Kanal D’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.