Yandaş medyadan da ''128 milyar dolar'' tepkisi

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık katıldığı canlı yayında CHP’nin toplatılan ''128 milyar dolar nerede?'' afişleriyle ilgili olarak hükümete tepki gösterdi.

Habertürk’te yayınlanan Kübra Par’ın sunup yönettiği “Kübra Par’la Açık ve Net” programının konuğu olan ve AK Parti iktidarına yakınlığıla bilinen Hadi Özışık, CHP örgütlerinin Türkiye'nin dört bir yanına astırdığı “128 milyar dolar nerede” afişlerinin kaldırılmasına tepki gösterdi.

“Bu afişlerin suç unsuru gibi yansıtılarak toplatılması bana göre yanlış. Neden yanlış? Siz bunu yaparsanız onu kalıcı bir slogan haline getirirsiniz. 

İktidarın bunda bir kararı var mı, böyle bir talimat olduğunu ben zannetmiyorum. Bu bir ilçede söküldü, Kemal Kılıçdaroğlu getirdi partisinin grup toplantısında astı ve bu slogan haline geldi. Bu, seçimlerde de kullanılacak. Göreceksiniz.”

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.