Tutunamayanlar'dan 'çalıntı' yanıtı

Dizide 'İlham Perisi' karakterini canlandıran oyuncu Zafer Algöz'ün geçtiğimiz günlerde Sanatçı Fadik Sevin Atasoy; kendisinin yazıp, oynadığı Muse oyunuyla çalıntı iddiasına cevap verdiği görüldü.

TRT ekranlarının yeni dizisi Tutunamayanlar izleyiciler tarafından büyük rağbet görmeye devam ediyor

Sanatçı Fadik Sevin Atasoy hedefindeki dizi Tutunamayanlar'da 3.bölümde ilginç bir sahne yaşandı.

Sanatçı Fadik Sevin Atasoy "kendisinin yazıp, oynadığı Muse oyunuyla büyük benzer" şeklinde eleştiri yağmuruna tuttuğu ve yasal yollara başvuracağını söylediği dizide, bu kez gönderme yapıldı.

"ÇALINTI" DEDİLER
Bir ayrılık sahnesinin yaşandığı dizide 'İlham Perisi' karekterini canlandıran oyuncu Zafer Algöz, Tarık karekterini canlandıran Doğu Demirkol'a duygu yüklü bir kısa bir konuşma yaptı.

Bu konuşmada Algöz, "Ben birilerine ilham vermem lazım Tarık. İhtiyacı olan birilerini bulurum belki. Ben Bayrampaşa'ya gidiyorum. Orada TikTak çeken gençler varmış. 'Gençlere ilham ol' dediler. Benim ne suçum var. Gençlere baktım TikTak çekiyorlar. YouTube'a video koyuyorlar. Geçen sene ilham verdim bunlara 'çalıntı' dediler. Araklama dediler, benim tayini kabul etmediler. Varsa bir tane sanatla uğraşan genç göster vereyim ona ilhamı." dedi.

SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI
Tutunamayanlar dizisinin yeni bölümünde son günlerde yaşanan olumsuzluklara yol açan sosyal medya uygulaması 'TikTok'a değinildi. ''TikTok'' mesajı sosyal medyada büyük alkış topladı.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 12:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bunun yapımcısı tacizden kovulmuş
Bunun yapımcısı tacizden kovulmuş - 2 ay Önce

Ogun sanlıer tacizden kovulmuş

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.