TRT Müzik'te Kahramanmaraş yayınlandı!

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT)’nin en çok izlenen kanalı TRT Müzik, şehir şehir gezerek vatandaşların isteklerini ekranlara taşıyor.

Türkiye'nin cennet köşelerini keşfetmek için büyük bir gayret sarfeden TRT Müzik, ülkemizin her köşesini, il il, ilçe ilçe, köy köy gezerek TRT ekranlarına taşımayı sürdürüyor.

Anadolu’nun yüzlerce yıllık tarihi eserleriyle izleyicilere tanıtıp kültürel ve doğal güzellikleri keşfeden TRT Müzik'te 'Günaydın' adlı programında Kahramanmaraş'ta yayınlandı. Geçtiğimiz ayda çekilen görüntülerde Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan'ın isteğini yerine getirerek Kahramanmaraş'ın tanıtımında büyük katkısı oldu.

Türk edebiyatına damga vuran "Yedi Güzel Adam"ın şehri Kahramanmaraş, 32 tarihi kalesiyle kültür turizme adeta damga vurdu. Türk Halk Müziği'nin büyük ismi, ünlü halk ozanımız Neşet Ertaş'ın "Zahidem" eşliğinde Kahramanmaraş kent merkezinde görüntüler yayınladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.