banner232

TRT 1'in Gönül Dağı dizisinde kriz çıktı, oyuncu başka diziye gitti

TRT 1 ekranlarında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmaya devam eden Gönül Dağı dizisinde Serdar karakterine hayat veren Utku Ateş başka bir dizi ile anlaşma yaparak Gönül Dağı dizisinden ayrıldığı iddiası medya kulislerine bomba gibi düştü.

Sapsarı toprakların koktuğu, eski sevgileri ve hayatları konu eden Gönül Dağı dizisinde bu hafta 'Ramazan Bayramı' şenliği yaşanacak. Sefer ve Zahide düğün hazırlıklarına başladı. Aşkların en güzel hikayesi Gönül Dağı’nın yeni bölümünde tam yüzler gülerken son bölümlerde dizide Elif'e aşkıyla yanıp tutuşan Serdar karakteri diziden ayrılıyor.

Bu doğrultuda; (Serdar) Utku Ateş'in başka diziye dahil olacağı iddiaları sonrasında gelecek açıklamalar dizinin hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI'NDA AYRILIK YAPBOZU

Cumartesi akşamları izleyicilerin karşısına çıkan Gönül Dağı'nda heyecanlı dakikalar yaşanıyor. Öte yandan yandan dizide hiç kimsenin beklemediği gelişmeler hakim. Dizide Serdar karakterine hayat veren Utku Ateş'in yeni sezonda başka projede yer alacağı iddia edildi. Oyuncu ve yapımcılar tarafından gelecek açıklamalar bekleniyor.

SEZON FİNALİ YAPACAK

Gönül Dağı 22 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 29. bölüm ile sezon finali yapacak.

UTKU ATEŞ DİZİDEN AYRILDI

Son dakika bilgisine göre; Utku Ateş, Show TV'nin yeni dizisi Cam Tavanlar ile anlaşma yaptığı biliniyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2021, 15:21
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.