The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix The Witcher yeni sezon tarihi açıklandı mı?

Netflix üzerinden yayınlanan The Witcher dizisi ilk sezonuyla büyük ilgi gördü. Dizinin ilk sezonunu izleyen ve ikinci sezonunu merakla bekleyen izleyiciler, Netflix platformunda yer alan dizinin yeni sezon tarihini araştırıyor.

The Witcher 2. sezon ne zaman? Netflix The Witcher yeni sezon tarihi açıklandı mı?

The Witcher, 2. sezonu ile online yayın platformu Netflix üzerinden yayınlanmaya devam edecek. İlk sezonunda heyecan dolu anları izleyicilerle buluşturan The Witcher, 2.sezonu ile merak uyandırmıştı. Peki, The Witcher 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte, dizinin yeni sezonu hakkında bilgi edinmek isteyen izleyiciler için detaylar 

THE WİTCHER 2. SEZON NE ZAMAN?

"The Witcher" dizisinin ilk sezon bölümleri Netflix parşivindeki yerini aldı. The Witcher hayranları için beklenen haber geçtiğimiz kasım ayı içerisinde gelmişti. Netflix diziye resmi 2. sezon onayını verdiğini duyurmuştu.

2. sezonun ne zaman yayınlanacağı ve kesin tarihi henüz bilinmiyor. Ancak çekimlere 2020 yılında başlanacağı için yeni sezonun 2021 yılına doğru yayında olacağı söylenebilir.

The Witcher Konusu ne?

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

The Witcher Oyuncu Kadrosu

Henry Cavill (Geralt of Rivia), Freya Allan (Prenses Ciri) ve Anya Chalotra (Yennefer) dışında yapımın oyuncu kadrosunda Jodhi May (Kraliçe Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Emma Appleton (Prenses Renfri), Eamon Farren (Cahir), Joey Batey (Jaskier), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Lazlo), Wilson Radjou-Pujalte (Dara) ve Anna Shaffer (Triss Merigold) gibi isimler rol alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.