Teşkilat Dizisi izleyicilerini şoke eden gelişme! Serdar'dan herkesi şaşkına çevirecek teklif...

TRT 1'in reytinglere ambargo koyan Teşkilat dizisinin yeni bölümünde herkesi şaşkına çevirecek bomba bir karar alındı. 5 Nisan 2021 Pazartesi günü yayınlanacak Teşkilat dizisinin 5. bölümü yine adından çok söz ettirecek.

Teşkilat Dizisi izleyicilerini şoke eden gelişme! Serdar'dan herkesi şaşkına çevirecek teklif...

TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerden biri haline gelen Teşkilat dizisinde bomba bir karar alındı. Yayınlandığı günden bu yana pozitif eleştirilerin odağı haline gelen dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Teşkilat dizisi 5. bölüm 2. fragmanı ile yeni bölümde adından çok söz ettirecek.

SERDAR'DAN CEREN'E EVLİLİK TEKLİFİ!

4 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan Teşkilat dizisinin 5. yeni bölümü de aksiyon sahneleri ile gündeme gelmeye devam edecek. Berlin’de operasyon yapan ekipten Hulki'nin başı belaya girdi. Nihat Altınkaya’nın canlandırdığı Hulki yakalanıyor ve onu kurtarmak için de ekibin etkili bir plan yapması şartı. Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Mesut Akusta’nın başrollerinde yer aldığı dizide, Serdar’ın Ceren’e evlilik teklif etmesi herkesi fazlasıyla şaşırtacak.

5. bölüm fragmanında ise Başkan, “Başarısızlığı aklımdan bile geçirmiyorum” diyerek ekibine mutlaka görevlerini tamamlamaları gerektiğini aktarıyor. Ancak bu sefer operasyonda bir fark var. Bu sefer liderlik Zehra'ya geçiyor, Serdar ise bu durumdan oldukça şaşkın. Teşkilat dizisinin 5. bölümü Berlin’de Türklere yönelik saldırıları önleme ve ardından da düşmanın eline düşen Hulki’yi kurtarma üzerine yine aksiyon dolu sahnelerle geliyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.