Stranger Things 4. sezon Netflix için Eylül 2020'de çekime devam

Stranger Things 4. sezon Eylül 2020'de çekime devam ediyor. Netflix'in kaynağına göre , koronavirüs pandemisi nedeniyle üretim kapanmasından geri çekilmeye başlıyorlar.

Stranger Things 4. sezon Netflix için Eylül 2020'de çekime devam
banner150

En çok izlenen bilimkurgu dizilerinden biri olan Netflix , yeni bir sezonla geri dönüyor. Başarılı üçüncü sezonun ardından 44 milyon haneye ulaştı. Sezon 4'ün 2020'de çekime başlaması ve bu yılın sonunda yayınlanması için planları var. Daha sonra COVID-19 salgını nedeniyle çekimi Mart ayında askıya aldılar, neredeyse tüm üretim dünya çapında durdu . Ancak, şimdi The Hollywood Reporter'a göre , Stranger Things oyuncuları çok yakında Gürcistan'da çekim yapıyor.

Stranger Things sezon 4 çıkış tarihi ne zaman?

Sezon 4 ile ilgili resmi bir onay ya da herhangi bir şey yok. Ama sanırım bu sene dördüncü sezonu ya da 2021'in başında serbest bırakmak isteyecekler.

4. sezonda ne olur: 

4.Sezon, Zihin Avcısı toplanmaya geldiğinde gıda mahkemesindeki terör hükümdarlığını izler. Ama aşağıda, karanlıkta, dünyanın geleceği tehlikede. Ayrıca, bu sezon zaten “Artık Hawkins'de değiliz.”

Atlanta Metro Studios'un (AMS) kurucusu ve sahibi John Rooker'den Stranger Things sezon 4'ün kısa adı :

“Gürcüler işe geri dönmek ve sadece bu virüsü yenemeyeceğimizi göstermek istiyorlar. Ancak Amerika'yı tekrar işe dönmeye teşvik etmek için bu sektörde lider olun. ”

Ancak, bu yaklaşan sezon için, dördüncü gençler ergenlerin ana oyuncu kadrosuna katıldıkları bildiriliyor. Ve Game of Thrones serisi yıldızı Tom Wlaschiha 4. sezonun bir parçası olacak. Stranger Things sezon 4 muhtemelen 2021'in başlarında Netflix'te yayınlanacak. Aşağıdaki fragmanı kontrol edin.

(Kaynak: Chaospin)

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.