Star TV'nin fenomen dizisi Söz, sezon sonunda final yapıyor!

Dev oyuncu kadrosu, heyecan ve aksiyon dolu hikayesiyle ekranlara damgasını vuran 'Söz' dizisi final yapıyor.

Star TV'nin fenomen dizisi Söz, sezon sonunda final yapıyor!

Star TV'de pazartesi akşamları ekrana gelen 'Söz' dizisinde flaş bir gelişme yaşandı. Üç sezondur yayınlanan Söz'ün Mayıs ayı sonunda ekrana veda edeceği ortaya çıktı. Söz dizisinin 80. yeni bölüm fragmanındaki 'Son 5 bölüm' yazısı dikkat çekti.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, Türkiye'de ilk kez Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen dizi olma özelliğini de taşıyan ‘Söz’ dizisi, 84. bölümüyle final yapacak.

Söz dizisinin 84. final bölümü ise 27 Mayıs Pazartesi yayınlanacak. Söz dizisi 80. yeni bölümüyle 29 Nisan 2019 Pazartesi akşamı Star'da olacak. Söz'ün bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak? Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. 

Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır. “Namlumuz namusumuz, vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır.

Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 17:06
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.