Son Yaz 1. bölüm izle! Son Yaz 1. bölüm tamamı tek parça olarak yayınlandı

FOX TV ekranlarında 1 Ocak 2020 Cuma akşamı ilk kez yayınlanan Son Yaz dizisi izleyicilerden tam not almayı başardı. Büyük beğeni toplayan yapımın ilk bölümünün TV ekranlarında sona ermesi ile birlikte seyirciler Son Yaz son bölüm tamamı tek parça olarak izlemek için büyük arayış içerisine girdi. Biz de Kanalmaras.com olarak Son Yaz 1. bölüm izleme seçeneğini sizler için hazırladık. Son Yaz 1. ilk bölüm tamamı izle!

İlk duyurusu yapıldığından beri büyük heyecanla beklenen FOX TV'nin yepyeni dizisi Son Yaz seyircisiyle buluştu. Daha birinci bölümünde izleyenleri ekranlara kilitleyen Son Yaz dizisinin sona ermesi ile birlikte, dizinin ilk bölümünde neler yaşandığı merak konusu oldu. İlginç konunun işlendiği yapımla ilgili bilgileri haberimizde derledik.

SON YAZ İLK BÖLÜM'DE NELER OLDU?

Dizinin başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan paylaşırkeken diziyi merak eden televizyon izleyicileri, dizinin ilk bölümü ile ilgili araştırma yapıyor. İşte Son Yaz dizisi ile ilgili bilgiler ve kaçıranlar için ilk bölümünün tamamı!

SON YAZ DİZİSİNİN HİKAYESİ

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.

Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.

Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

İŞTE YENİ DİZİ SON YAZ İLK BÖLÜMÜ TAMAMI TEK PARÇA!

FOX TV'nin heyecanla beklenen yeni dizisi Son Yaz, (01 Ocak 2020 Cuma) akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi.  Son Yaz'ın ilk bölümünü foxtv.com.tr veya kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BOMBA ETKİSİ YARATTI

Özellikle sosyal medyada adından sıkça söz ettiren dizinin ilk bölümünü yapım, set ekibi, dizi oyuncuları ve FOX TV yönetimi hep birlikte büyük bir heyecanla izledi.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.