Sen Çal Kapımı final mi yapıyor? Senaryoyla ilgili bomba iddia

FOX TV'nin çarşamba günleri en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yaz dizisi olarak başlayan fakat yayın hayatına aralıksız devam eden Sen Çal Kapımı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Peki, Sen Çal Kapımı final mi yapıyor? İşte tüm detaylar haberimizde...

Reytingleri altüst eden dizi Sen Çal Kapımı final mi yapıyor? Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Sen Çal Kapımı dizisinin final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. FOX'un bir diğer sevilen dizisi Öğrtmen'in ise ikinci sezon çekimlerine devam ettiği biliniyor.

Aralarında İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Şerif Erol, Serkan Keskin ve Serhat Kılıç gibi önemli isimlerin başrolünü paylaştığı öğretmen dizisi geçtiğimiz sezon sadece 4 bölüm yayınlandı.

Ancak akılları da kurcalayan bir soru var… Bilindiği üzere Sen Çal Kapımı dizisi bir yazlık yapım olarak başladı. Çarşamba akşamları yayınlanıyor ve iyi bir izleyici kitlesi var. 7’li reytinglere kadar çıkabilen Sen Çal Kapımı, kış sezonunda aynı başarıyı gerçekleştirebilir mi? Bu bilinmez ama bir de Çarşamba akşamları yayınlanan Öğretmen dizisi var. Şimdi Fox TV bir karar vermek durumunda. İki diziden birisinin günü değişir ise etkisi olumlu mu olur yoksa olumsuz mu?

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2020, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.