Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz yeni sezon oyuncuları arasında sürpriz isimler kim?

Sen Anlat Karadeniz yeni sezon için heyecan giderek artıyor. Sen Anlat Karadeniz izleyicileri 2. Sezonun ne zaman başlayacağını öğrenmek istiyorlar. ATV’de ekrana gelen dizinin oyuncuları arasında İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe gibi isimler bulunuyordu. Dizide sürpriz bir ismin katılacağı açıklandı. İşte Sen Anlat Karadeniz yeni sezon ile ilgili detaylar…

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz yeni sezon oyuncuları arasında sürpriz isimler kim?
banner150

Sen Anlat Karadenizizleyicileri heyecanla yeni sezonu beklemeye başladılar. Çukur 2. Yeni sezon ne zaman başlayacak? ATV’nin sevilen dizisi her hafta çarşamba akşamları ekrana geliyordu. Oyuncuları arasında Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu, Öykü Gürman, Sait Genay, Şendoğan Öksü gibi isimlerin bulunduğu dizi, sezon finali yapmıştı. Şimdi gözler yeni sezon tarihine çevrildi.

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu henüz cevaplanmadı. Yani tarih net olarak belli değil... Eylül ayı sonu gibi görünüyor..

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI ARASINDA SÜRPRİZ İSİM!
Diziye Sinem Reyhan Kıroğlu, Beran Soysal ve Ali Ersan Duru gibi oyuncular dahil olacak. Ve yeni karekterleriyle oynayacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.