Sefirin Kızı'nın Menekşe'si Tülin Yazkan diziden neden ayrıldı? (Tülin Yazkan kimdir)

Star TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Sefirin Kızı dizinde Menekşe karakterine hayat veren Tülin Yazkan senaryo gereği diziden ayrıldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Peki, Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) kimdir? Tülin Yazkan diziden neden ayrıldı? İşte detaylar…

Sefirin Kızı'nın Menekşe'si Tülin Yazkan diziden neden ayrıldı? (Tülin Yazkan kimdir)
banner150

STAR TV’de yayınlanan 16 Aralık 2019 yılında hayatımıza giren “Sefirin Kızı” başrollerinde Neslihan Atagül, Uraz Kaygılarlığlu ve Engin Akyürek’in oynadığı dizide şok ayrılık yaşandı. Dizide Engin Akyürek (Sancar) eşini canlandıran karakter Tülin Ece Yazkan (Menekşe) diziye veda etti.

Menekşe diziye neden veda etti?
Senaryo gereği ile hamilelik rolünü oynayan Menekşe evlilik hayatı kötü giden kadını oynamaktadır. Düşük yapınca Sancar’dan korkmuştur.  Hamilelik süsü vererek hayatına devam eden menekşe başkasının çocuğunu sahiplenerek kendi çocuğu gibi gösterecekti. Fakat Sancar gerçekleri öğrenerek menekşe ve ailesini memleketinden gönderir. Senaryo gereği çıkması gereken Tülin Ece Yazkan diziye bu sayede veda etti.

Menekşe karakterini canlandıran Tülin Ece Yazkan kimdir?

1991 doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezundur. “Yılanların Öcü” ile dizilere başlayan Yazkan daha sonra “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde oynamıştır.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.