Savaşçı final yaptı: Veda reytingleri kararın haklılığını ortaya koyuyor!

Meşhur Fox TV'de yayınlanan ''Savaşçı'' dizisinin veda reytingleri kararın haklılığını ortaya koyuyor. İşte, diziye dair bilgiler.

Savaşçı final yaptı: Veda reytingleri kararın haklılığını ortaya koyuyor!

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Savaşçı dizisi dün akşam yayınlanan 109. bölümü ile birlikte final yaparak hayranlarına veda etti. Savaşçı dizisinin izleyicilerine veda etmesi reytinglerin düşük olmasından kaynaklandı.

Fox Tv'de izleyiciyle buluşan Savaşçı dizisinin 109. bölümü dün akşam yayınlanarak hayranlarına veda etti. Savaşçı dizisinin izleyicilerine veda etmesi, reytinglerin düşük olmasından kaynaklanıyor.

Dizinin ilk 4 sezonu başarılı geçmiş, beşinci sezonu ise sorunlarla başlayıp geç kalınmıştı. Dizinin hayranları merakla 5. Sezonu bekliyordu ama bir türlü başlamadı. Ocak ayında ekip Eskişehir'de bir araya gelip çekim yaptı ancak 100. bölümün yayınlanması birkaç ay sonra gerçekleşti. Dizi, Nisan ayında beşinci sezonuna başladı ancak izleyicileri tatmin etmeyince reytingler kötü geldi.

Tamer Karadağlı, 10 bölüm süren Savaşçı dizisi 5. sezon macerasının 6 bölümünde yer aldı. Ancak oyuncuların hikayeye katılımı seyirciyi ekrana getirmeye yetmiyor. 12 farklı karakterin desteklediği 5. sezon için beklenen reytingler gelmeyince dizi dün gece seyirciye veda etti.

Öte yandan Savaşçı dizisinin 109. son bölümünün reytingleri de belli oldu. Hatta televizyon izleme alışkanlığının keskin bir şekilde düştüğü günümüzde “Kardeşlerim” dizisi son derece yüksek reytinglerle tüm kategorilerde birinciliği elde ederek izleyicinin beyazperdede iyi bir proje olduğunu gösterdi.

Savaşçı dizisinin diğer sezonlardan çok kötü olduğu belirlendi. Dizi sıralama açısından iyi görünüyor ancak reyting açısından pek parlak değil. Savaşçı, hepsi arasında 3. sırada, ABC1'de 5. ve AB'de 6. sırada yer aldı. Savaşçı efsanesi bu bölümle sona eriyor.

Dizinin reyting kaybetmesine neden olmasının yanı sıra planlama hataları ve kamuoyuna yansıyan yerinde sorunlar da izleyici sadakatini olumsuz etkileyen konular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.