Reyting sonuçlarında çakıldı! Kadın, EDHO , Ufak Tefek Cinayetler yarışı…

Reyting sonuçları açıklandı ve dün akşam televizyon ekranlarında en çok izlenenler belli oldu. Açıklanan reyting sonuçlarına göre total sıralamasında Kadın dizisi birinci oldu.

Reyting sonuçlarında çakıldı! Kadın, EDHO , Ufak Tefek Cinayetler yarışı…
banner150

Birkaç sezondur yayın günlerinde zirveye oynayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise ikinci oldu. Geçtiğimiz sezon üst sıralarda yer bulan Ufak Tefek Cinayetler dizisi ise 18. sırada yer aldı. Dizi sevenlerin Ufak Tefek Cinayetler'in 2. sezonunda hayal kırıklığına uğraması ve geçtiğimiz hafta bir anda değişen senaryonun da bunda etkileri büyük...

Televizyon ekranlarında 13 Kasım tarihinde en çok izlenenler belli oldu. Reyting sonuçları total raporuna göre zirvede Kadın dizisi yer aldı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ikinci, Kadın dizisi özeti ise üçüncü oldu. Fatih Portakal ile FOX Ana Haber dördüncü olurken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz özeti beşinci oldu. Geçen sezon reyting de birinciliği bile gören Ufak Tefek Cinayetler ise bu hafta 18. sırada yer aldı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER DÜŞÜŞE GEÇTİ!

İzleyicilerden senaryo ile ilgili eleştiri alan Ufak Tefek Cinayetler’in başrol oyuncularından biri de geçtiğimiz hafta cinayete kurban giderek diziden ayrılmıştı. İlk sezonunda işlenmiş bir cinayetin geçmişe dönük perde arkasını anlatan Ufak tefek Cinayetler’de herkes kimin öldüğünü merak ediyordu. Sezon finalinde hiç beklenmeyen bir kişi öldü. Bu isim Edip’ti. İkinci sezon da katilin kim olduğu üzerine kurulmuştu. Ancak dizideki merak unsurunun hep benzer türde kurulması izleyicilerden tepki aldı. Ayrıca geçtiğimiz hafta Arzu karakterini canlandıran Tülin Özen  diziden ayrıldı. Ünlü oyuncunun kendi istediğiyle diziden ayrıldığı söylendi. Özen’in diziden çıkışı ise yine bir cinayetle oldu. Ufak Tefek Cinayetler’de Arzu bir anda Edip’in katili oldu ve öldürüldü. İzleyicilerin asıl tepkisi ise reyting sonuçları ile yansıdı. Dizi dün akşam yayınlanan bölümü ile 18. sırada yer aldı. İşte dün gecenin reyting karnesi…

13 KASIM REYTİNG SONUÇLARI

Reyting sonuçlarına göre ilk 20’ye giren dizi ve programlar şu şekilde…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.