Ramo dizisi bomba gibi geliyor! 'Ramo' ihanete mi uğruyor?

Ramo yeni sezon tarihi arama motorunda aranan konular arasında bulunuyor.. Show TV ekranlarında reytingleri altüst eden Ramo yayınlandığı ilk bölümden beri heyecanla izleniyor. Dizinin sıkı takipçileri 'Ramo yeni sezon ne zaman başlıyor?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizinin yeni sezon tarihi belli oldu ve fragmanı yayınlandı! Ramo yeni sezon adeta bomba gibi geliyor! İşte Ramo yeni sezon fragmanı ve başlangıç tarihi...

Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi Ramo, yeni bölümleriyle yine izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Yeni sezon fragmanı Show TV tarafından seyircilerle paylaşıldı. Eylül ayında başlayacak olan dizinin izleyicileri Ramo 2. Sezon 1. Bölüm fragmanını araştırıyor. 

Adalet savaşını İstanbul’da devam ettirecek Ramo’nun izleyicileri yeni bölümleri büyük bir merakla bekliyor.

RAMO İHANETE Mİ UĞRUYOR?

Yayınlanan ilk tanıtımda Sibel’in arkasından “Neden?” diye bağıran Ramo’nun zor bir durumda kaldığı anlaşılıyor. Küllerinden yeniden doğmak için büyük bir savaşa giren Ramo en zirvedeki isimle mücadele etmeye hazırlanıyor.

İzleyicilerinin merakla beklediği Ramo, yeni sezonuyla Eylül’de Show TV'de!

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.