Oyuncu Talat Bulut hakkında karar verildi!

Oyuncu Bulut hakkında açılan taciz soruşturması tamamlandı. Başsavcılık takipsizlik kararı verdi

Oyuncu Talat Bulut hakkında karar verildi!
banner150

Ünlü oyunca Talat Bulut hakkında, dizi setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı. Milliyet.com.tr'den Musa Kesler'in haberine göre; Soruşturmada yeterince delil bulunamadığı için 'takipsizlik' kararı verildi. Soruşturma Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülüyordu. 

'Yeterli delil yok'

Oyuncu Talat Bulut'un başrol oynadığı dizinin setinde 'kostüm asistanı' olarak görev yapan Özge Şimşek, Bulut'un 31 Mayıs'ta dizi setinde kendisini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Soruşturma başlatan savcılık, Şimşek'in iddialarını incelemeye aldı. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan soruşturmada müşteki Şimşek'in, şikâyetçi olduğu Talat Bulut'un ve şahitlerin ifadeleri alındı. Soruşturma neticesinde müşteki Şimşek'in iddialarını doğrular nitelikte ve dava açmaya yetecek düzeyde delil elde edilemediği için 'takipsizlik' kararı verildi. 
Olaya ilişkin bir açıklama yapan kostüm asistanı Özge Şimşek 'Dava açacağım şahitlerimle. Yaptıkları cezasız kalmamalı, başka kimse benimle aynı şeyi yaşamasın' demişti. Bu sözlerin ardından Talat Bulut bir açıklama yaparak 'Hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım.' ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: MİLLİYET
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.