O Ses Türkiye'de 400 bölüm sonra bir ilk yaşandı!

O Ses Türkiye'nin son bölümünde bir ilk yaşandı. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğuş Özergin ve annesi Sibel Benekli ayrı ayrı yarıştı. Jüri üyelerini döndürmeyi başaran anne oğul, daha sonra ise birlikte düet yaptı. Ilıcalı ise ''400 bölüm sonra bir ilki yaşıyoruz'' dedi.

O Ses Türkiye'de 400 bölüm sonra bir ilk yaşandı!
banner150

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ün jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye, 22 Aralık Pazar akşamı son bölümüyle ekrana geldi. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğuş Özergin, Yokluğunda şarkısını seslendirdi. Genç yarışmacı Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ü döndürmeyi başardı.

Acun Ilıcalı: 9 yıl sonra bir ilki yaşadık

Doğuş Özergin'in ardından ise annesi Sibel Benekli yarıştı. Elimde Değil şarkısını seslendiren Sibel Benekli için ise Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk'ü döndü. Sürprizi açıklayan Acun Ilıcalı, iki yarışmacı Sibel Benekli ve Doğuş Özergin'in anne oğul olduğunu açıkladı.

Daha sonra ise aynı sahneyi paylaşan anne ile oğlu düet yaptı. 400 programın ardından hala ilkleri yaptıklarını söyleyen Acun Ilıcalı, ''9 yıl sonra ilkleri yaşamak zordur. 400 program yapmışızdır. Bir ilki yaşıyoruz büyük keyif alıyorum'' dedi.

Kaynak: VATAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.