Necati Şaşmaz EDHO'ya geliyor mu! Oktay Kaynarca duyurdu...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başarılı oyuncusu Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi dizisinde birlikte rol aldığı Necati Şaşmaz ile ortak proje var mı sorusuna açıklık getirdi.

Necati Şaşmaz EDHO'ya geliyor mu! Oktay Kaynarca duyurdu...

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın usta oyuncusu Oktay Kaynarca, Necati Şaşmaz iddialarına açıklık getirdi.

Geçtiğimiz haftalarda ATV'nin sevilen dizisi EDHO'ya Necati Şaşmaz'ın geleceği iddia edildi. Seneler sonra Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz'ı bir arada göreceğini düşünen Kurtlar Vadisi sevenleri ise çok heyecanlandı.

İddialar hakkında dizinin yapım şirketi bir açıklama yapmasa da EDHO'nun usta oyuncusu Oktay Kaynarca, konuya ilişkin konuştu.

Başarılı oyuncu Oktay Kaynarca, bir kuyumcudan maskesiz çıkarken görüntülendi. Muhabirlere ''Arkadaşımın dükkanı aman maskesiz geziyor diye haberler yapmayın'' şeklinde takıldı.

Kaynarca, Kurtlar Vadisi dizisinde birlikte rol aldığı Necati Şaşmaz ile ortak proje var mı sorusuna da yanıt verdi.

Sık sık gündeme gelen ''Necati Şaşmaz ile aynı projede yer alacakları'' iddialarını ''Hayır öyle bir şey yok'' diyerek net bir dille yalanladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.