Müge Anlı küplere bindi! Kendisini yeğeniyle aldatan eşini öyle sözlerle savundu ki...

Müge Anlı'nın programında işlenen kayıp 92 yaşındaki Gülsüm Nine olayı hakkında son dakika gelişmeleri yakından takip edilirken programa katılan Ayşe Avcı, kendisini yeğeniyle aldatan eşini ''Erkek yapınca namuslu kadın yapınca namussuz. Erkek bayanı zorla tutamaz'' diyerek savundu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ayşe Avcı, kocasının kendisinin yeğeniyle aldattığını anlattı. Avcı söz konusu olayda kocasını savunurken, kadını suçlayıcı ifadeler kullandı.

Avcı'nın“Erkek yapınca namuslu kadın yapınca namussuz. Erkek bayanı zorla tutamaz” şeklindeki skandal ifadeleri Müge Anlı'yı da kızdırdı. Stüdyodaki seyirciler de bu sözler karşısında şoke oldu.

İşte Avcı'nın tepki çeken o sözleri:

“Karı- Erkek eşittir ama bayan kendini daha çok korumalı. Erkekte namus ama bayan daha namus. Erkek yapınca namuslu bayan yapınca namussuz olarak gördük biz. Erkek pişman oldu ama bayan gelip de teyze ben sana bu hatayı yaptım çok pişmanım demedi. Annesiyle beraber ‘hayır ben böyle yapmadım. Hayır ben böyle yapmadım’ dedi. Erkek seni zorla alıp da bir odaya koyabilir mi? git jandarmaya ver" gibi skandal ifadeler kullandı.

Yeğeni ile ilişi yaşayan kocasını savunmaya çalışan kadın ile Anlı arasında şu diyalog yaşandı:

Müge Anlı: “Yani kadın yaparsa namussuz olur, erkek yaparsa önemli değil!”

Ayşe Avcı: “Biz öyle gördük”

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.