'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in dizi versiyonu geliyor: Başroldeki isimler çok şaşırttı!

ATV ekranlarının en çok izlenen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programı artık dizi oluyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına benzer 'Suçlu' adlı dizinin başrolünde ise Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya'nın olacağı konuşuluyor.

'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in dizi versiyonu geliyor: Başroldeki isimler çok şaşırttı!

ATV'de milyonların takip ettiği Müge Anlı'ya katılan insanlar birbirinden değişik hikayeleri ile gündeme gelirken ilginç bir iddia ortaya atıldı. Herkesin ilgiyle izlediği program dizi formatına dönüştürülecek.

Dizinin yakın bir zamanda Star TV'de isminin ise' Suçlu' olup yayınlanacağı da konuşulanlar arasında.

NEHİR ERDOĞAN, MÜGE ANLI'YI CANLANDIRACAK

Medya Başkent'te yer alan habere göre, dizinin başrol oyuncusu Nehir Erdoğan 'Elif' karakterine hayat verecek ve Sessiz Çığlık adlı televizyon programının sunuculuğunu yapacak. Reality Show olarak program sunacak olan Elif, Müge Anlı gibi olacak. Erkan Petekkaya'nın Ömer isimli emniyet amirini canlandırdığı Suçlu dizisi, Müge Anlı'nın programlarında anlattığına benzer bir cinayet davasını çözmeye çalışan Ömer ile Elif karakterlerini bir araya getirecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.