Merakla beklenen Kuzgun dizisinin yeni sezon afişi hazır!

Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelecek Star TV’nin dizisi Kızgun'un yeni sezon afişi yayınlandı. Usta oyuncu kadrosu dikkat çeken dizinin yayınlanan afişi izleyenler tarafından beğeni topladı.

Merakla beklenen Kuzgun dizisinin yeni sezon afişi hazır!
banner150

Güçlü oyuncu kadrosu, sürükleyici senaryosu, yüksek temposu ve fark yaratan Star TV'nin Ay Yapım imzalı iddialı dizisi 'Kuzgun', ikinci sezona bomba geliyor.

YENİ OYUNCULAR DA KATILDI
Barış Arduç, Burcu Biricik,Hatice Aslan, Caner Şahin ve Ahsen Eroğlu gibi başarılı oyunculardan oluşan dizi, kadrosuna yeni sezon için 3 büyük isim, Onur Saylak, Tülay Günal ve Nilperi Şahinkaya'yı da katarak yepyeni, aşk dolu, dinamik hikayesiyle seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan dizinin dikkat çeken 2. sezon afişi yayınlandı.

ÇARŞAMBA AKŞAMI İZLEYİCLERLE BULUŞUYOR
Dizinin 2. sezonunun dünyasının kurulmasında imzası olan Ali Bilgin'in yanı sıra yönetmen koltuğunda Fikret Kadıoğlu ve Murat Aksu'nun yer aldığı 'Kuzgun',18 Eylül'de Star TV'de başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.