banner232

Merakla beklenen Kalp Yarası'nın afişi yayınlandı

Medeniyetlerin buluşma noktası ATV ekranına getirecek Kalp Yarasıdizisinin ilk afişi yayınlandı. Herkes Kal Yarası başrollerindeki Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimleri konuşacak.

Merakla beklenen Kalp Yarası'nın afişi yayınlandı

ATV ekranlarında sezona damga vuracak olan Süreç Film'in yapımcılığını üstlendiği "Kalp Yarası" afişi yayınlandı.

Genç yıldız ve usta oyuncular Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç ve Rıza Akın katıldı.

Medeniyetlerin kesiştiği Hatay-Antakya'nın etkileyici coğrafi ortamında çarpıcı eserlerle çekilen bu dizinin afişleri sosyal medyada sansasyon yarattı.

Sektör emektarı Tomris Giritlioğlu'nun hikayesini anlatan "Kalp Yarası", Antakya'da köklü bir ailenin varisleri Ferit ile Ayşe'nin her şeyden önce kendi ayakları üzerinde duran aşk hikayesini anlatacak.

Bu sezonun en iddialı işlerinden biri olan ve en çok izlenen beyazperde yapımı olacak 'Kalp Yarası', genç yıldızları ve usta oyuncuları bir araya getiren oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve büyüleyici hikayeleri.

'Kalp Yarası' çok yakında ATV'de yayınlanacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.