banner232

Maraşlı'nın kızı Zeliş kimdir? Maraşlı'da Zeliş'i canlandıran Bedriye Roza Çelik kimdir ve kaç yaşında?

Yayın hayatına yeni başlayan Maraşlı dizisinin oyuncuları merak konusu oldu. Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu Celal Kün'ün kızı olan Zeliş hakkındaki bilgiler de merak konusu oldu. Melek karakterini ise Nilsu Yılmaz canlandırıyor. Peki, Maraşlı'daki Zeliş'i canlandıran Bedriye Roza Çelik kimdir ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde.

Maraşlı'nın kızı Zeliş kimdir? Maraşlı'da Zeliş'i canlandıran Bedriye Roza Çelik kimdir ve kaç yaşında?

Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20:00'de ayında Atv ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün’ün üstlendiği Maraşlı dizisinde Maraşlı’nın kızı karakteri için açılan oyuncu seçmelerini Bedriye Roza Çelik, Zeliş karakteriyle dikkatleri üzerine çekti. Hâl böyle olunca, Maraşlı Zeliş hakkındaki araştırmalar da artış gösterdi.

MARAŞLI ZELİŞ'İ CANLANDIRAN OYUNCU BEDRİYE ROZA ÇELİK KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Kemal Ekenel ajansa kayıtlı olarak çalışan Kemal Ekenel ajansta kamera önü eğitimleri alan Bedriye Roza Çelik 2013 İstanbul doğumludur ve 8 yaşının içindedir. Türkiye ve Akbank reklam filmlerinde oynayan Bedriye Roza Çelik ilk ekran deneyimini Siyah Beyaz Aşk dizisinde yaşamıştır. Maraşlı dizisi ile ilk defa başrol deneyimi yaşayacak sevimli oyuncu daha sonra Çarpışma dizisinde de yer almıştır.

BEDRİYE ROZA ÇELİK'İN INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Sosyal medyadan sevimli oyuncu Bedriye Roza Çelik'i takip etmek isteyenler Instagram adresini arayışa geçti. Ailesi tarafından yönetilen ve @bedriyeroza kullanıcı adını kullandığı bir İnstagram hesabı vardır.

Kaynak: Kanalmaras.com / İsa Aslantaş

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 12:02
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.