banner232

Maraşlı dizisinden ters köşe! Milyonlar şok içerisinde kaldı

ATV ekranlarına damgasını vuran diziler arasında yerini alan Maraşlı'nın son bölümü dün akşam ekranlara geldi. 19. Bölümüyle ekrana gelen dizinin son bölümünde ise milyonlarca izleyiciye büyük bir ters köşe geldi. İzleyenlerin şok içerisinde kaldığı bu sahneler ise hem Kahramanmaraşlı vatandaşları hemde sosyal medyanın altını üstüne getirdi.

Sevilerek izlenen dizinin son bölümü ise Pazartesi akşamına damgasını vurdu. Fragmanıyla akıllara kazınan dizide Celal Kün'ün aslında Mehmet İnce'nin olması işlerin tam tersi işlemesi “yok artık” dedirtmişti

Yayınlanan son bölüme Maraşlının "Hayatımın en acı günüymüş, bilmiyordum! Halbuki en mutlu günü de olabilirdi." sözü damga vurdu. Celal, delil yetersizliği sebebiyle cezaevinden beraat eder. Cezaevinde tanıştığı koğuş ağası Fuad, Maraşlı'yı tüm hayatını etkileyecek bir teklifte bulunmasıyla başlar.

'MARAŞLI' MARAŞLI DEĞİLMİŞ!

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz gibi birbirinden yetenekli isimlerin oynadığı dizinin son bölümündeki bir sahne şok etkisi yarattı. Maraşlı Celal Kün, Mehmet İnce oldu. Maraşlı dizisi yeni bölümünde  herkesi şaşkına çevirdi. Finali bekleyen izleyiciler şaşkına uğradı.

Maraşlı dizisinin 19. bölümünde senaristin ters köşe yaparak Celal gerçekte Mehmet İnce'nin olduğunu ve başka bir kimliğe büründüğü ortaya çıktı

DİZİ TOPARLANDI MI?
Yayınlandığı günden bu yana Kahramanmaraşlıların hedef noktası haline gelen dizide vatandaşlar sosyal medya, "Maraşla ilgisi yok, Kahramanmaraş'ın anlatmıyor? ede kelimesi kullanmıyor'' gibi sözlerle eleştirilmişti.

NEDEN EDE DENİLMEDİ
Gerçekte bir ajan olan ve sonrasında Maraşlı bir eski asker kimliğine bürünen Mehmet İnce, kendisini Maraşlı Celal Kün olarak tanıttı.

GARDAŞ KULLANILMASI TERCİH EDİLDİ
Maraşlı 'ede' kullanmamayı tercih etmeyek 'Gardaş'ı kullanmasını kararlaştırdı. Dizide Kahramanmaraşlı olarak tanıtılan kişinin biz sürekli 'ede diyoruz, senin şiven biraz Adana'ya doğru gidiyoır' demesiyle herşey başladı.

Diziye ilişkin sosyal medyadan gelen yorumlar ise şu şekilde:

Senaryodaki eksik noktalara çok iyi değinmişler ve beklenilenden fazla bir derecede toparlamislar. Çok beğendim. "Ede"yi bile düşünmüşler 

Biri demişti ki bu adam maraşlı değil ede demiyor diye , nerde o alfa Gülümseyen gözler ile ağzı açık.

Maraşlı'nın maraşlı olmadığı teorisini önceden düşünmek meziyet değil, meziyet dizinin başında "Hiç 'Ede' demedi, bu nasıl Maraşlı, bunda bir iş var?" diyen has Maraşlı izleyicilerde bence.

Maraşlı neden ede değilde gardaş dediğini açıklıyo ben şok

Allah cezanızı vermesin kendimi aldatılmış hissediyorum her şey yalanmış daha ben kaldıramıyorum Mahur nasıl kaldırsın sisisiissjjssjja

Sanki Burak deniz o sahnede senaristle konuşuyor Maraşlı rolünü nasıl oynuycagini Adam bı anda marasliya bı anda Mehmet inceye dönüşen koca yürekli Burak deniz

Belliydi daha ilk bölümde Maraşlıya sorgu odasında ezber yaptırıyorlardı. Maraşlı olmasanda bizim için her zaman "Maraşlı" olarak kalacaksın Mehmet İnce.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 14:53
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.