banner232

Maraşlı 3. yeni bölüm fragmanı izle! Maraşlı 3. bölümde neler olacak?

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un oynadıkları dizide, Maraşlı Celal'in adımları tüm dengeleri değiştiriyor. Videodan dizinin bu bölümünden başlıktaki konuyla ilgili sahneyi izleyebilirsiniz.

Yayınlandığı ilk günden bu yana damgasını vuran Maraşlı dizisinde bu hafta gerilim iyice arttı.

Son bölümde; Maraşlı'nın Mahur'a söylediği "Seni öldürmek isteyen ailenden biri" sözleri heyecan yarattı. Bölümün ekranlarda son bulmasıyla birlikte izleyiciler Maraşlı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MARAŞLI 3.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Senaryosunu; Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur'un üstlendiği, genel yönetmenlik koltuğunda da Arda Sarıgün'ün oturduğu, yetenekli oyuncu kadrosu, etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile her hafta heyecan ve gerilim fırtınası estirerek izlenme rekorları elde eden Maraşlı 3.bölüm fragmanı ATV tarafından yayınlandı.

MARAŞLI 3. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Maraşlı adlı dizi projesiyle beraber yakından bildiğimiz TIMS&B Productions'un yapımcılığında bulunduğu, Arda Sarıgün ise yönetmenliğinde yer aldığı ve ekrana taşınan Maraşlı 3.bölümü 25 Ocak Pazartesi tarihinde saat 20:00'da hafızalarda derin bir iz bırakacak sahneleriyle televizyon ekranlarında milyonları evinde ağırlayacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 16:31
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.