Kuaförüm Sensin 30 Eylül günün birincisi kim oldu? İşte puan durumu

Show TV ekranlarında yayınlanan ve birbirinden farklı konukları misafir eden Kuaförüm Sensin'de 30 Eylül programı yayınlandı. Peki, Kuaförüm Sensin 30 Eylül birincisi kim oldu? İşte büyük merakla izlenen Kuaförüm Sensin 30 Eylül yarışmacısının kim olduğunu sizler için derledik...

Kuaförüm Sensin 30 Eylül günün birincisi kim oldu? İşte puan durumu
banner150

Kuaförüm Sensin 30 Eylül günün birincisi kim? Puan durumu nedir? Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yine kıyasıya bir mücadele bizi bekliyor. 

Çiğdem Batur'un sunumu ile jüri koltuğunda muhteşem sesi ile Fatih Ürek, Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ ün ve Işıl Rençber' in jüri koltuğunda oturduğu Kuaförüm Sensin’ de günün birincisini sizin için araştırdık.

KUAFÖRÜM SENSİN 30 EYLÜL GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?
Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Kuaförüm Sensin 30 Eylül günün birincisi açıklandığında haberimizde yer alacaktır

KUAFÖRÜM SENSİN 30 EYLÜL PUAN DURUMU NEDİR?

MUSTAFA/ DİLARA / GAMZE : …
EYLEM / MELTEM / BURÇİN : …
TANER / ASLI / PINAR : …
TAYFUN / SERAP / NİLGÜN : …

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.