Kırmızı Oda 2. sezon ne zaman yayınlanacak, olacak mı?

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan 'Kırmızı Oda', TV8’de ekrana gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda; Kırmızı Oda dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Kırmızı Oda dizisi yeni sezonda final yapacak mı? sorusunun cevabı ve daha fazla bilgi haberimizde yer almaktadır.

Kırmızı Oda 2. sezon ne zaman yayınlanacak, olacak mı?

Tv8 ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmaya devam eden Kırmızı Oda dizisinin sevenleri yeni sezonda dizinin olup olmayacağı merak ediyor.

Binnur Kaya, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Tülin Özen gibi ünlü oyuncuların bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin yönetmeni Cem Karcı, senaristi ise Banı Kiremitçi Bozkurt’tur. Cuma akşamları yayınlanan dizinin aldığı reytingler yüksek olduğu için final yapacağı düşünülmemektedir.

Anlatılan yaşanmış hikayelerle oldukça dikkat çeken Kırmızı Oda dizisi büyük bir kitleye hitap etmektedir. Hem yeni bölümleriyle hem de tekrar bölümleri ile oldukça çok izlenen Kırmızı Oda dizisinin 40. bölümde sezon finali yapacağı düşünülmektedir.

Dizinin hem büyük bir hayran kitlesine sahip olması ve anlatılan konuların dikkat çekici olmasından dolayı uzun soluklu bir dizi olacağı düşünülüyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.