banner232

Kefaret dizisinde hikaye karman çorman oldu!

Ekranların heyecanlı dizisi olan Kefaret yeni bölüm ile Pazar günü ekrana geliyor. Merakla beklenen Kefaret 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu merak konusu olmuştu. İşte Kefaret yeni bölüm fragman ve son bölüm özeti.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Kefaret dizisi Pazar akşamları saat 20.00 itibari ile ekrana geliyor. 

Eşsiz izleyiciler, büyüleyici hikayeler ve görülmeye değer sahnelerle dolu 29. bölümü milyonları ekran başına dikti.

Zülfü Livaneli'nin kitabından uyarlanan ve Mahinur Ergun'un yazdığı dizinin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur oynuyor. Bir bölümde dizinin muhteşem hikayesi Arap saçına dönüştü. Zeynep, Sinan'ı genç bir kadınla görünce çok sinirlendi. Tekrar dağılmaları çok muhtemeldir.

Öte yandan dizideki Ahmet rolü çocuklarının durumunu düzeltti. Meltem ve Zeynep'in kaderinin aynı olması da şok edici olacaktır. Kefaret'in 30. bölümünde önemli gelişmeler var.

Münevver'in baskısından bunalan Zeynep otele yerleşir. Sinan'da aynı ponsiyonda bir oda bulur ve Zeynep ile bunu telafi eder. Arzu hamileliğinin sonunda hastalandığında, Ahmet ona tekrar yardım etti. Ayşe Hanım'a bunama teşhisi konulduğunda, Meltem kendisini onun sorunlarından kurtulmak için çalışmaya adadı.

13 Haziran Pazar günü ekrana gelecek olan Kefaret dizisinin 30. bölüm fragmanını haberimizin içerisinden izleyebilirsiniz.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.