banner232

Kazara Aşk dizisi ne zaman, hangi kanalda başlıyor? Kazara Aşk dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Star TV ekranlarında tanıtımları yayınlanan Kazara Aşk dizisi izleyenler için merak konusu oldu. İlk tanıtımı ile büyük yankı uyandıran Kazara Aşk dizisinde neler olacağı, ne zaman başlayacağı gibi sorular en çok diziseverler tarfından merak ediliyor. İlk tanıtım ile Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'ün kadrosunda yer aldığı anlaşılan yapımın ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmaya başladı.

Kazara Aşk dizisi ne zaman, hangi kanalda başlıyor? Kazara Aşk dizisinin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Yeni sezona bomba gibi girmeyi hedefleyen Kazara Aşk dizisinin dikkat çeken tanıtım filminin ardından Komedi Aşk türünde olduğu anlaşılan Kazara Aşk dizisinin konusu, oyuncuları ve yayın tarihi araştırılmaya başlandı. Star TV ekranlarında yayınlanacak dizi ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor.

KAZARA AŞK NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Türkiye'nin televizyon kanalı Star TV'nin yeni dizisi Kazara Aşk'ın tanıtım filmi yayınlandı. Ancak yapım şirketi tarafından dizinin yayın tarihi ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı. Yayın günü de merak edilen yapımın açıklanma tarihi ile birlikte diziseverler büyük bir mutluluk yaşayacak.

KAZARA AŞK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Üniversiteyi bitirdikten sonra sevdiği adamla evlenerek mutlu olma hayalleri kuran güzeller güzeli bir genç kız… Zengin bir ailenin veliahtlarından genç ve yakışıklı bir genç... Umutları ve hayalleriyle mutluluğun peşinde koşan bu iki gencin yolları hiç beklenmedik bir anda, bir kaza sonrası kesişir… Artvinli Şimal’le, Gaziantepli Civan’ın kazara başlayan serüvenleri, arka arkaya sıralanan yalanlar ve beklenmedik olaylarla bambaşka bir boyuta sürüklenir...

KAZARA AŞK DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALIYOR?

Star TV ekranlarında yakın zamanda ekrana gelmesi beklenen Kazara Aşk dizisinin başrollerini Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler oynayacak. İkiliye yapımda Uğur Çavuşoğlu, Servet Pandur, Selin Işık, Sadi Celil Cengiz, Aycan Koptur, Burak Tamdoğan, Deniz Altan, Burakhan Yılmaz, Ali Haydar Çataltepe, Öykü Candanadam, Çağdaş Tekin, Nermin Aslan, Nalan Örgüt ve Billur Pınar Yılmaz isimler eşlik edecek. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken yapım şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.