banner232

İşte Bu Benim Masalım dizisi nerede çekiliyor? İşte Bu Benim Masalım dizisi konusu nedir?

EXXEN ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi İşte Bu Benim Masalım nerede çekiliyor? İşte Bu Benim Masalım dizisi yayınlanan fragmandaki görüntüleriyle ekran başındakilere büyük keyif veriyor. Peki İşte Bu Benim Masalım dizisi nerede çekiliyor? İşte Bu Benim Masalım dizisi konusu nedir? Genç yaş kitlesine hitap eden dizi ne zaman başlayacak? Konuya ilişkin bütün detaylar haberimizde yer alıyor...

İşte Bu Benim Masalım dizisi nerede çekiliyor? İşte Bu Benim Masalım dizisi konusu nedir?

İşte Bu Benim Masalım dizisi nerede çekiliyor sorusuna birçok kişi yanıt arıyor.

Geçtiğimiz aylarda ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı tarafından satın alınanyeni dijital yayın platformu olan “EXXEN” yayınlanacak dizilerinin tanıtım fragmanlarını vermeye başladı.

İlk olarak “Yetenek Sizsiniz” adlı programda tanınan genç şarkıcı Aleyna Tilkinin bulunması ve Survivor yarışmasıyla tanıdığımız kendini Türk halkına sevdiren Cemal Can Cansevendir'in bir araya gelmesi merak uyandırdı.

BAŞROLLER SÜRPRİZ
“İşte Bu Benim Masalım” dizisinin başrol oyuncuları Aleyna ve Cemal Can’ın olması ise büyük yankı uyandırdı. Liseli gençlerin hayatını anlatan dizide Aleyna Tilki’nin gerçek hayatına andırmaktadır.

Dizi İstanbul’un belirli semtlerinde çekilmektedir. Dizide anlatılan meşhur Fatma Refet Angın Lisesi gerçek hayatta bulunmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 16:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus
Yunus - 5 ay Önce

YouTube de videosu var okulun zamaninda orda okumuştum

TCMB teknik ve Anadolu meslek lisesi

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.