banner232

İddia: Çukur dizisine öyle bir isim geliyor ki ortalığı kesin dağıtır!

Show TV'de Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur dizisinde gidenlerin yanı sıra gelenler de diziyle ilgili pek çok sürpriz yaşatıyor. Eski Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın 'Çukur' yazılı pankartın önünde fotoğraf çektirmesi Çukur dizisinde rol alacağı yönünde yorumlandı. Söz konusu olay, milyonların gündemine geldi.

İddia: Çukur dizisine öyle bir isim geliyor ki ortalığı kesin dağıtır!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisiyle ilgili ortaya sallayan bir iddia ortaya atıldı. Eski Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın "Çukur" yazılı pankartın önünde fotoğraf çektirmesi Çukur dizisinde rol alacağı yönünde yorumlandı. Söz konusu olay, milyonların gündemine geldi.

Fenerbahçe tarihinde Süper Lig'in en golcü futbolcusu unvanını taşıyan ve şimdilerde teknik direktörlük yapan ünlü isim Aykut Kocaman’ın sosyal medyaya düşen bir fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çalıştırıcının, "Çukur" yazılı pankartın önünde fotoğraf çektirmesi Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde rol olacağı şeklinde yorumlandı.

Ünlü teknik adamın, Çukur yazılı pankart önünde çekildiği fotoğraf sonrası özellikle dizinin hayranlarının gündeminde yerini aldı.

Ünlü teknik adam Aykut Kocaman'ın sevilen yapıma konuk oyuncu olarak dahil olacağı son günlerde özellikle sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yerini alsa da doğru olup olmadığı ise ilerleyen günlerde belli olacak.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.