Herkes onu konuşuyor! Ümmü Gülsüm, Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu ve her hafta yeni bölümleriyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Kim Milyoner Olmak İster, 11 Ocak Pazar günü yayınlanan yeni bölümüyle de çok konuşuldu. Küçük yaşlarda geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ortaya koyduğu performansla izleyicilerin takdirini kazandı.

4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık nedeniyle konuşma yeteneğini kaybeden 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, Kim Milyoner Olmak İster'e katılarak sorulara elindeki yazı tahtasıyla cevap verdi. 125 bin TL ödül kazanan Gülsüm, hayat enerjisi ve başarısıyla kısa sürede Twitter'da gündem oldu.

SORULARIN CEVAPLARINI TAHTAYA YAZARAK VERDİ
Yarışmaya Artvin'den katılan ve 4 yaşında geçirdiği havale sonrası konuşamayan 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç , üstün zekasıyla soruların çoğunu bilerek 125 bin TL'lik ödül kazandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun sorduğu soruları elindeki tahtaya yazarak cevap veren Genç , başarısıyla Twitter 'da büyük beğeni topladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.