Herkes merakla bekliyordu! Teşkilat dizisinde flaş karar alındı

TRT 1'in dünyadaki benzerleriyle yarışan reyting dizisi Teşkilat'ta rol alan Mesut Akusta, fenomen yapımla ilgili kararını verdi.

Herkes merakla bekliyordu! Teşkilat dizisinde flaş karar alındı

TRT1 ekranında izleyicilerle buluşan Teşkilat isimli dizi geçen sezonun en başarılı yapımlarının başında geliyordu. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına toplayan dizinin çekimlerine Ağustos ayında başlandı.

Diziye Uyanış Büyük Selçuklu'dan Gürkan Uygun ve Maraşlı'daki performansı ile dikkat çeken Hakan Boyav katıldı.

Beyin kanaması geçirdikten sonra hastaneye kaldırılan fakat kısa sürede sağlığına kavuşan Mete Akusta'nın hastane odasında senaryo okumlarına başlaması heyecan oluşturmuştu.

Fakat yine de ünlü oyuncunun bu süreçte diziye devam edip etmeyeceği belirsizdi. Çünkü büyük bir olay yaşayan Mesut Akusta'nın yoğun iş temposuna dayanıp dayanamayacağı bilinmiyordu.

Ünlü oyuncu sonunda kararını verdi. Mesut Akusta, Teşkilat dizisinden ayrılmayacak. Oyuncu, doktorların direktifi ile onayı aldı. Ancak bir süre daha dinlenecek olan oyuncunun önümüzdeki hafta yeniden sete çıkması ve rolüne devam etmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.