Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı!

Yaz aylarında izleyicileri keyifli bir hikaye anlatan FOX Tv'nin romantik komedi dizisi Her Yerde Sen'in 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Her Yerde Sen dizisi hakkında tüm bilgiler.

Her Yerde Sen 6. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı!
banner150

Romantik komedi dizisi Her Yerde Sen yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. FOX TV'nin reyting fenomeni dizisinde bu hafta sürprizler sizleri bekliyor. 19 Temmuz akşamı yayınlanacak Her Yerde Sen 12. bölüm fragmanını izleyebilir yeni bölümde neler yaşanacak öğrenebilirsiniz. İşte Cuma akşamı yayınlanacak bölümden detaylar...

Her Yerde Sen dizisinin son bölümünde; Çita operasyonunun yeni ayağını planlarken Demir'e yakanan ekip durumu kurtarmak için soğuk terler döker ve işi hızlandırmaya karar verirler. Demir'le yakınlaşmaya çalışan Alara'nın eve sürpriz ziyareti Selin'in hiç hoşuna gitmez, ancak gecenin devamında Demir ve Selin'i daha büyük sürprizler beklemektedir.

HER YERDE SEN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Selin'in ailesinin gelişi ile telaşa kapılan Firuze ve Leyla durumu idare etmeye çalışırken ortalığı iyice karıştırır. Yıldırım'ın Artemim ekibini arşiv odasında yakalaması şirkette büyük bir krize yol açar.

Krizin sorumlularından hesap soran Demir, Selin'den zor bir karar vermesini ister. Firuze ve Leyla kendilerini kurtaracak aşkı başlatmak için daha büyük bir hazırlıkla yeniden harekete geçerken Artemim ekibi Demir'i göndermek için planlar yapar. Ancak sürpriz bir gelişme Operasyon Çita'yı tehlikeye atacaktır.

Dizinin oyuncuları:

Demir: Furkan Andıç
Selin: Aybüke Pusat 
Burak: Ali Yağcı
İbrahim: Ali Gözüşirin
Merve: Deniz Işın
Bora: Ali Barkın

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.