Hayranlarına üzücü haber!

Fenomen dizi 'Game of Thrones'un görsel efekt süpervizörü Joe Bauer, 8'inci sezonunun planlandığı gibi Nisan 2019'da gösterime giremeyebileceğini söyledi

Hayranlarına üzücü haber!

Çoğu kişinin merakla bekleyerek izlediği dizi 'Game of Thrones'un görsel efekt süpervizörü Joe Bauer, yeni sezonunun planlanan tarihte gösterime girmeyebileceğini açıkladı.
 
"2019 YILINDA GÖSTERİME GİRMEYECEK"

Bauer, ekip olarak çalışmaya yeni başladıklarını ve işlerinin en erken Mayıs 2019'da biteceğini ifade ederek, "2019 Mayıs'ına kadar 8'inci sezon üzerinde çalışacağız, yani 8-9 ay sürecek. Ancak devam dizisinin çekimleri Şubat'ta başlıyor, en azından pilot bölüm böyle. Yani onlar başladığında bizim halen daha 8'inci sezonla ilgili yapacak çok fazla şeyimiz olacak" ifadelerini kullandı.

"BİTMESİ GEREKTİĞİ GİBİ BİTİYOR"

Bauer, final sezonuyla ilgili, "Bence final çok cesurca. İzlemesi çok ilginç olacak. Objektif bir şekilde baktığımda, bu dizi başka bir şekilde sona eremezdi gibi düşünüyorum; bence bitmesi gerektiği gibi bitiyor" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.