Haydi ekran başına: Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nın ilk bölümünde neler olacak?

Büyük bütçesi, dev pilatosu, başrollerdeki usta oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranların bomba gibi geliyor. Peki; Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin ilk bölümünde neler olacak? Fragmanı yayınlanr yayınlanmaz etkileyici bir yapım olarak kesin gözüyle bakılan dizide neler olacak?

Medyanın büyük ilgisini ve coşkusunu çeken yeni TRT 1'in efsane projesi "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" 16 Eylül Perşembe günü saat 20:00'de yayınlanacak. Aksiyonlu geçmesi öngörülen diziyi milyonlar nefes nefese izleyecek.

Midilli'den yükselen, tehlikeyle karşı karşıya kalan ve deniz fatihi olan dört kardeşin dramı; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın maceraları Barbaros kardeşlerin ilk bölümünde bizleri gibi heyacanlar bekleyecek?

Midilli fatihlerinden Yakup Ağa, İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın oğulları babalarının ölümü üzerine ayrılmışlardır. İshak Ağaların muhalefetine rağmen Oruç ve İlyas denize açıldı.

İshak, Herzl'in memleketi Midilli'de olmasına çok sevindi ama Herzl, kitapçıda Süleyman Usta ile birlikte sürdürdüğü büyük ve kutsal "sırrı" da düşündü. Ancak bu kutsal sırrın tek kaşifi onlar değildir. Bu uğurda her şeyi yapabilecek olan Pietro boş durmayacaktır.

Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!

Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye’ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita’nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.

Baba Oruç’un karısı Despina’yı yeni heyecanlar beklerken, düşman Antuan hiç beklenmedik bir yerden saldıracak ve kardeşleri can evlerinden vuracaktır.

Hızır sır yolunda emaneti alarak başarılı olabilecek mi?

Oruç kurulan kumpastan kardeşi İlyas ile birlikte kurtulabilecek mi?

Yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın, senaristliğini Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan'ın üstlendiği dizinin kadrosu güçlü.

Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Melis Babadağ, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan oluşan ekipte çalışma sıcaklıkları çok yüksek. Antalya, Marmaris ve İstanbul'da çekilmeye devam edecen olan dizi, her Perşembe saat 20'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak!

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.