banner232

Hay Sultan dizisi ne zaman başlayacak? 2021 Hay Sultan dizisi oyuncuları kimler?

Hay Sultan dizisi ekranlara girmeye bomba gibi hazırlanıyor. Dizinin ismi duyulduğu andan itibaren haberlerle birlikte oldukça popüler hale gelen dizi, başarılı oyuncu kadrosu ile de merak konusu oldu. Hay Sultan dizisi ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde...

Hay Sultan dizisi ne zaman başlayacak? 2021 Hay Sultan dizisi oyuncuları kimler?

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Hay Sultan ile igili bilgiler gelmeye devam ediyor. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu gibi ayrıntılar merak konusu oldu. Dikkatleri üzerine çeken yapımın yönetmen koltuğunda  Sedat İnci oturacak. Yapımcılığını Emre Konuk'un üstlendiği Hay Sultan dizisinin ilk bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

TRT 1 ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlaması beklenen dizi şimdiden izleyenler tarafından merak edildi. Hay Sultan dizisi hakkında birçok ayrıntı araştırılıyor.

Yönetmeni ve oyuncu kadrosu kesinleşen Hay Sultan dizisinin çekimleri İstanbul Çekmeköy'de devam ediyor. Yoğun çalışma temposunda olan setten gelen bilgiler insanları merak ettirdi. Dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Bununla beraber 2021 yılı Temmuz ayında ilk bölümünde ekrana gelmesi bekleniyor. Dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ancak hangi gün ekrana geleceği henüz belli değil.

HAY SULTAN DİZİSİ OYUNCULARI
Kadroda, Aslı Pamuk, Emre Erçil, Cemal Toktaş ve Burak Tamdoğan yer alıyor. Abdülkadir Geylani karakterini Çetin Tekindor oynayacak.  Koronavirüs salgını sebebiyle 74 yaşındaki sanatçı için sette özel önlemler alındı.

30 BÖLÜM OLACAK
Hay Sultan dizisi 60 dakikadan ve 30 bölümden oluşacak. Çekimlerin 4 ayda tamamlanması beklenen diziyi İsa Yıldız kaleme alıyor. Dizideki kostümleri ise tasarımcı Makbule Mercan yapacak. Hay Sultan dizisinin müziklerini ise Zeynep Alasya yapacak. Dizinin tarihi henüz netleşmedi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.