Hadise'yi kızdıran 'güzellik' polemiği

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının son bölümünde eğlenceli anlar yaşandı. Azeri yarışmacı Naz Dej, O Ses Türkiye'de sesiyle jüriyi büyüledi. Naz Dej'i kendi takımına almak isteyen Hadise ile Acun Ilıcalı arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

Hadise'yi kızdıran 'güzellik' polemiği
banner150

Acun Ilıcalı'nun sunduğu, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise'nin jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'nin 28 Ekim Pazar akşamı yayınlanan yeni bölümünde, Azeri yarışmacı Naz Dej, I Care isimli şarkıyı seslendirdi. Güzelliğiyle de dikkat çeken Naz Dej, jüri üyelerinden Hadise, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk'ü döndürmeyi başardı. Naz Dej, gelen istek üzerine bir de Türkçe şarkı seslendirdi.

Jüri üyeleri ise Naz Dej'i takımlarına alabilmek için birbirleriyle yarıştı. O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Naz Dej'in güzelliği konusunda açılan sohbet Hadise'nin 2014'te elediği Karima'yı akıllara getirdi. Hadise'ye takılan Acun Ilıcalı ile jüri arasında güldüren diyaloglar yaşandı. Naz Dej ise Murat Boz'un takımına katıldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.