banner232

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filmi nerede çekilmiştir? Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor konusu ve oyuncuları...

Biyografik konusu ile vizyona girdiği 1978 yılının en çok konuşulan filmlerinden biri Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filmi bu akşam Show TV tekrardan ekranlarda olacak. Televizyon izleyicileri, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filminin konusu öğrenmek istiyor. İşte Hababam Sınıfı Dokuz Doğruyor filmi ile ilgili tüm bilgiler...

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filmi televizyonlarda yayınlandığı dönemlerde farklı konusu ve geniş oyuncu kadrosu sayesinde merak ediliyor. Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor nerede çekildi? sorusunun yanıtı da hem yeşiçam tutkusu insanlar tarafından hemde izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filmi başrolünde  Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Perran Kutman, İlyas Salman ve Şener Şen yer alıyor. Hababam Sınıfı Doğuruyor filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Kartal Tibet'in yönetmenliğini yaptığı Hababam Sınıfı serisinin bu filminde ana kadroya ek olarak İlyas Salman ve Perran Kutman gibi isimler de dahil oluyor. İşte, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor'un genel konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgi...

Filmin başrollerinde Münir Özkul, Adile Naşit, Şevket Altuğ, Perran Kutman, İlyas Salman ve Şener Şen bulunmaktadır. Ayrıca diğer Hababam Sınıfı serilerinden tanıdık olan Hayta İsmail ve Domdom Ali karakterlerini canlandıran Ahmet Arıman ve Feridun Şavlı'da rol almaktadır.

FİLMİN GENEL KONUSU

Yıllar geçse de, öğrenciler değişse de Hababam haylazlıkları değişmiyor. Kızlı erkekli ilk Hababam Sınıfı diğer serilerdeki haylazlıklarını sürdürmektedir. Sınıfa Doğulu bir aşiret reisinin oğlu olan Bilo gelir ve kendini ağa ilan eder. Öğrenciler de onunla kafa bulmaya başlar. Fakat Bilo biraz saf olduğu için bunun farkına varmaz. Okulun yeni asabi hocası Hürrem ise, tam bir erkek düşmanıdır. Sınıftaki Kıvırcık Ömer ve Ayşe adlı iki öğrenci arasında bir aşk başlar ve kız hamile kalır. Ancak, öğrenciler gebelik testini yaptırdıklarında kimya hocası, incelediği idrar örneğinin bu Hürrem Hoca'ya ait olduğunu düşünür. Hürrem ortalığı velveleye verir.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 15:07
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.