banner232

Gönül Dağı dizisine yeni transfer! Zerrin Sümer kimdir?

TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Gönül Dağı'nın yeni oyuncusu Zerrin Sümer hangi karakteri canlandıracak. Zerrin Sümer daha önce Savaşçı ve Sefirin Kızı dizisinde rol almıştı. Peki, Zerrin Sümerr kmdir? İşte Gönül Dağı dizisi ve yeni oyuncusu hakkında merak edilenler...

Yayına başladığı tarihten itibaren milyonları kendisine çekmeye başaran Gönül Dağı dizisi izleyicileri kalbinden yakalayan bir iş oldu. Birçok dizi hayranı bu kadar etkileyici bir yapım olacağını ilk başta düşünmemiş olabilir. Ancak hem hikayenin samimiyeti hem de özlenen bir aile ortamının yer aldığı dizi, karakterlerin oyuncular tarafından başarıyla yansıtılmasıyla da sezon boyunca çok iyi reytingler elde etti.

Komik, heyecan ve bir o kadar da gerçek sevgilerin yer aldığı Gönül Dağı dizisi 29 Mayıs Cumartesi günü sezon finali yapıyor.

Anadolu insanının güzelliklerini yansıtan sevilen dizi 30. Bölümle sezon finali yapacak.

Sevilen dizi muhteşem bir sezon finali ile ekranlara veda edecek.

SÜRPRİZ TRANSFER
Diziyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Gazeteci Birsen Altuntaş, son bölümde usta bir ismin dizye katılacağını duyurdu.

Altuntaş, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, "Köprü Film'in TRT için çektiği Gönüldağı dizisi bu hafta sezon finali yapıyor. Cumartesi akşamlarına damgasını vuran dizi kurban bayramına özel bir bölüm çekecek. Eskişehir'de çekilen dizinin bayram özel bölümüne usta oyuncu Zerrin Sümer de konuk olacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 17:42
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.