Gel Hemşerim'de büyük ödülü Kahramanmaraşlı Filiz Kelekçi aldı

Gel Hemşerim isimli yarışma programı dün akşam SHOW TV ekranlarında seyirci ile buluştu. Ünlü oyuncu Rüştü Onur Atilla'nın sunumu ile başlayan Gel Hemşerim adlı yarışma programı, izleyenlerine keyifli ve heyecan dolu dakikalar yaşattı. Bu yarışmada Kahramanmaraşlı Filiz Kelekçi büyük ödülün sahibi oldu.

Gel Hemşerim'de büyük ödülü Kahramanmaraşlı Filiz Kelekçi aldı
banner150

Türkiye'nin hemen hemen her yerinden gelen ve hemşerilerin büyük ödülü alabilmeleri için kıyasıya rekabet edilen Gel Hemşerim yarışmasını Rüştü Onur Atilla'ın renkli sunumu ile Show TV ekranlarına yayınlanmaya devam ediyor.

50 BİN TL'LİK ÖDÜLÜ KAPTI
Bu haftaya yarışmaya konuk olan Kahramanmaraşlı Filiz Kelekçi 50 Bin TL'lik çarkların başına geçti. 4 çarkıda çevirip yeşil rengi bulan Kelekçi son çarkıında yeşil gelmesi ile büyük ödülün sahibi oldu. Hem Kelekçi hem de stüdyo bu mutluluğu beraber yaşadı.  

YARIŞMANIN FORMATI
Gel Hemşerim yarışması formatı ne? sorusunun yanıtı tüm televizyon izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Gel Hemşerim 2. bölüm izleme linki haberimizin detaylarında yer alıyor. Gel Hemşerim'de heyecanlı ve aksiyonlu anların seyircileri ekrana kilitliyor. Rüştü Atilla Onur'un sunumuyla ekranlara gelen Gel Hemşerim'de 2 yarışmacı yer alıyor. Bu yarışmada gerilim, heyecan, aksiyon ve eğlenceli dolu dakikalar yaşanıyor.  Gizli kahramanlar takım oyunu sergileyerek memleketin her köşesin gelen hemşerilerine para kazandırmaya çalışacaklar. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tubsh bwgbwux
Tubsh bwgbwux - 10 ay Önce

Henubdd

Aynur tabur
Aynur tabur - 10 ay Önce

Bunlar kanal kanal gezip yarışmalara katılıyor duygu sömürüsü yapıyorlar bu 3vea 4 ü yarışmaları

Zekeriye Ataş
Zekeriye Ataş - 10 ay Önce

Güzel bir yarışma severek ve begenerek izliyorum böyle yarışmaların olması ne güzel

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.