Gel Hemşerim'de büyük ödülü Bilecik Osmanelili Hacer Hızlı aldı

Show Tv ekranlarında Cuma akşamları Rüştü Onur Atilla'nın sunumuyla ekranlara gelen yarışma programı Gel Hemşerim'de 3. bölümün ödül sahibi Bilecik'in Osmaneli ilçesi'nde yaşayan Hacer Hızlı aldı.

Gel Hemşerim'de büyük ödülü Bilecik Osmanelili Hacer Hızlı aldı

Türkiye'nin hemen hemen her yerinden gelen ve hemşerilerin büyük ödülü alabilmeleri için kıyasıya rekabet edilen Gel Hemşerim yarışmasını Rüştü Onur Atilla'ın renkli sunumu ile Show TV ekranlarına yayınlanmaya devam ediyor.

23 Ağustos Cuma akşamı ekrana gelen yeni bölümüne konuk olan Bilecik'in Osmaneli İlçesi'nde yaşayan Hacer Hızlı 50 Bin TL'lik çarkların başına geçti. 4 çarkıda çevirip yeşil rengi bulan Hızlı son çarkında yeşil gelmesi ile büyük ödülün sahibi oldu. Hacer teyze stüdyo hemde memleketinde izleyenlerle bu mutluluğu beraber yaşadı.   

YARIŞMANIN FORMATI
Gel Hemşerim yarışması formatı ne? sorusunun yanıtı tüm televizyon izleyicileri tarafından merakla araştırılıyor. Gel Hemşerim 2. bölüm izleme linki haberimizin detaylarında yer alıyor. Gel Hemşerim'de heyecanlı ve aksiyonlu anların seyircileri ekrana kilitliyor. Rüştü Atilla Onur'un sunumuyla ekranlara gelen Gel Hemşerim'de 2 yarışmacı yer alıyor. Bu yarışmada gerilim, heyecan, aksiyon ve eğlenceli dolu dakikalar yaşanıyor.  Gizli kahramanlar takım oyunu sergileyerek memleketin her köşesin gelen hemşerilerine para kazandırmaya çalışacaklar.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 00:02
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.