Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a iki bomba transfer! Bütün dengeler değişecek

ATV ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'un kadrosuna iki yeni oyuncu birden katıldı. Kurtlar Vadisi'nde 'Muro' karekterini canlandıran Murat Üstündağ ile Cesur Yürek'ten ise 'Tatar' karakterini canlandıran Hüseyin Avni Danyal yeni sezonunda dizide izleyicilerin karşısına çıkacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a iki bomba transfer! Bütün dengeler değişecek
banner150

Yeni sezon öncesinde Deniz Çakır, Sanem Çelik ve Olgun Şimşek'in sürpriz şekilde ayrıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine iki bomba transfer yapıldı. Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezonunda, Mustafa Üstündağ ile Hüseyin Avni Danyal seyirci karşısına çıkacak.

Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 4. sezonunda, Mustafa Üstündağ ile Hüseyin Avni Danyal diziye damga vuracak iki önemli karakteri canlandıracak.

Kurtlar Vadisi'nde canlardırdığı Muro karakteriyle hafızalara kazınan Mustafa Üstündağ, Çukur dizisinde ise konuk oyuncu olarak rol almış ve Koçovalılar'ın öldürülen oğlu Kahraman'ı canlandırmıştı. İki usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal da, Kurtlar Vadisi'nin fenomen karakterlerinden olan Yalçın Bulut rolüne hayat vermişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 00:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.